UUDISED

Käivitamisel e-pood Osa24.ee!

Oleme kasutatud autovaruosade müügiks käivitamas uut e-poe keskkonda Osa24.ee. Eesmärgiks on arendada välja mugav e-keskkond, kust on võimalik saada hea ülevaade pakutavatest kvaliteetsetest kasutatud varuosadest ning vajadusel tellida ka postiteel. Hetkel on keskkond arendamisel, kuid loodame käesoleva aasta jooksul oma eesmärgi täita! Täiendav info kasutatud varuosade kohta leiate siit

11 veebruar, 2016

Müügil Liqui Moly autokeemiatooted!

Oleme sortimenti täiendanud kvaliteetsete saksa kaubamärgiga Liqui Moly. Müügil õlilisandid, autokeemia (sh puhastus-hooldusvahendid), määrdeained jpm.

01 november, 2015

Uued DETA akud nüüd müügil!

Käesolevaks sügis-talviseks hooajaks oleme oma akude valikut täiendanud kvaliteetsete DETA kaubamärgi akudega. DETA akude kampaania hindadega saate tutvuda siin!

25 oktoober, 2014

Uus tellimus kasutatud varuosasid saabunud!

Oktoobri alguses jõudis meiele järjekordne kasutatud varuosade tellimus. Saabus palju erinevat kaupa erinevatele sõidukitele.

Astuge läbi meie Tiigi tänaval asuvast töökojast või võtke meiega ühendust siit.

09 oktoober, 2014

Uued tooted meie poes - kärukonksud

Käesolevast kevadest alates pakume erinevas mõõdus kärukonkse. Samuti pakume võimalust paigaldada see meie autoteeninduses koha peal.

Kevad-suvine hooaeg on algamas ning mugavat transporti vajavad ehitusmaterjalid ja tööriistad, samuti veesõidukid, spordivahendid, muruniidukid ning palju muud.

10 aprill, 2014