UUDISED

Uued tooted meie poes - kärukonksud

Käesolevast kevadest alates pakume erinevas mõõdus kärukonkse. Samuti pakume võimalust paigaldada see meie autoteeninduses koha peal.

Kevad-suvine hooaeg on algamas ning mugavat transporti vajavad ehitusmaterjalid ja tööriistad, samuti veesõidukid, spordivahendid, muruniidukid ning palju muud.

10 aprill, 2014

Avatud autovaruosade jaemüük!

Alates 2013. aasta sügisest oleme järjepidevalt täiendanud oma varuosade laosortimenti eesmärgiga omada võimalikult palju varuosasid autoteeninduses koha peal.

See võimaldab kliendile kiiremat teenindust, kuna varuosasid ei ole vaja enam igale sõidukile eraldi tarnida või tellida.

Samuti võimaldab see kliendile soodsamaid hindu varuosadele, kuna laos olevad varuosad tarnitakse võimaluse korral varem ning suuremas koguses otse tootjatelt või tootja poolt litsentseeritud turustajalt.

05 jaanuar, 2014

Uued kasutatud autovaruosad saabunud!

Novembri lõpus saabus meile uus tellimus kasutatud originaalvaruosi. Seekord on valik väga lai ning väga erinevatele automarkidele.

Astuge läbi meie Tiigi tänaval asuvast töökojast või võtke meiega ühendust siit.

01 detsember, 2013

Sügis-talvine AKUDE SOODUSKAMPAANIA!

Alates käesolevast sügisest oleme täiendanud oma sortimenti kvaliteetsete AutoStar akude osas!

Eelmise aasta sõidukite tasuta kontrolli sügiskampaania traditsiooni jätkuks lükkame 2012 sügis-talveks käima AKUDE SOODUSKAMPAANIA! Minemaks vastu järjekordsele külmaperioodile uue ja kvaliteetse akuga, pakume linna parimate hindadega akusid! Soodushinnad kehtivad vana aku tagastamisel!

Akude hinnakirja leiad siit.

14 november, 2012

Uus kaup kasutatud varuosi!

Äsja oktoobri keskel saabus meile uus tellimus kasutatud originaalvaruosi. Seekord on valik veelgi laiem, kui senini.

Astuge läbi meie Tiigi tänaval asuvast töökojast või võtke meiega ühendust siit.

15 oktoober, 2012